MENÜ

Hakkımızda

1989 yılında “Patatesin en keyifli yolculuğu” sloganıyla lezzet yolculuğuna başlayan Otantik günümüzde de “Türkiye’nin en büyük yerli fastfood markası olmak” iddiasını sürdürüyor.

Otantik, fast food kumpir konseptli en büyük yerli marka olmasını, hünerli ustaların ellerinde özenle şekillenen enfes kumpirlerine ve salatalarına borçlu; Özel olarak yetiştirilen patates ve özel bir formülle Otantik Kumpir için üretilen kaşar peynir ikilisinin birlikteliği ve uyumu, deneyimli ellerde enfes bir lezzete dönüşüyor. Türkiye’nin farklı şehirlerinde, yüzlerce kumpir severe aynı kaliteli hizmeti ve lezzeti sunan Otantik; enerji veren, şaşırtan, şımartan, vazgeçilemeyen lezzetleriyle yeni şubeler açmaya devam ediyor.

Fast-food sektörüne sağlıklı bir ürün kazandırmak, eski gelenekler üzerine yeni bir konsept geliştirmek amacıyla 1989 yılında Ankara Kızılay’da ilk şubesini açan OTANTİK, hedeflediği konsept üzerine kalite, güvenilirlik ve güler yüzlü hizmet anlayışı olarak belirlediği felsefesini de ekleyerek bugüne kadar sürekli büyüyen ve gelişimini sürdüren bir aile olarak müşterilerinin karşısına çıktı.

7000 yıllık lezzet olan patatesi usta ellerde şölene dönüştüren Otantik, şu anda 40’ın üzerinde lezzet durağı ile “kumpir” denince akla ilk gelen yer olma özelliğine sahip. Kumpir ’in yanı sıra tost, sandviç, salata, makarna ve ızgara gibi birbirinden leziz seçenekleri de müşterilerinin beğenisine sunan Otantik, her geçen gün artan lezzet müdavimleri ile istikrarlı yönetim yapısına yenilikler katmaya devam ediyor.